System Operators, Wiki Staff
863
edits
(→2019) |
(→2024) |
||
(3 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 674: | Line 674: | ||
|- | |- | ||
|'''05/02/2024''' | |'''05/02/2024''' | ||
|''' | |'''18/04/2024''' | ||
|73 | |||
|Aquizit | |||
|Hisakaki | |||
|Cowbot93 | |||
| | |||
| | |||
|Xantam/Spl99 | |||
|- | |||
|18/04/2024 | |||
|TBA | |||
|'''Current Council''' | |'''Current Council''' | ||
|Aquizit | |Aquizit | ||
| | | | ||
|Cowbot93 | |Cowbot93 | ||
| | | | ||
Line 2,417: | Line 2,427: | ||
|Senior Admin | |Senior Admin | ||
|20 Apr 2019 | |20 Apr 2019 | ||
| | |23 Mar 2024 | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 2,863: | Line 2,873: | ||
|08 Feb 2024 | |08 Feb 2024 | ||
|08 Feb 2024 | |08 Feb 2024 | ||
| | |17 Mar 2024 | ||
|- | |- | ||
|[https://forums.yogstation.net/members/fataleyes.4669/ FatalEYEs] | |[https://forums.yogstation.net/members/fataleyes.4669/ FatalEYEs] | ||
Line 3,123: | Line 3,133: | ||
|Primary Admin | |Primary Admin | ||
|22 Jun 2023 | |22 Jun 2023 | ||
| | |17 Mar 2024 | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 3,172: | Line 3,182: | ||
|Admin | |Admin | ||
|01 Sep 2023 | |01 Sep 2023 | ||
| | |27 May 2024 | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 3,203: | Line 3,213: | ||
|06 Jan 2024 | |06 Jan 2024 | ||
|'''Currently Host''' | |'''Currently Host''' | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[https://forums.yogstation.net/members/stupidtums.7491/ StupidTums] | |||
|Admin | |||
|14 Apr 2024 | |||
|'''Currently Admin''' | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[https://forums.yogstation.net/members/borblezorb.5819/ Borblezorb] | |||
|Admin | |||
|17 Apr 2024 | |||
|'''Currently Admin''' | |||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} |