System Operators, Wiki Staff
863
edits
(→2020) |
(→2024) |
||
(11 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 664: | Line 664: | ||
|- | |- | ||
|'''30/08/2023''' | |'''30/08/2023''' | ||
|''' | |'''05/02/2024''' | ||
| | |159 | ||
|Aquizit | |Aquizit | ||
|Mordrehel | |Mordrehel | ||
Line 672: | Line 672: | ||
| | | | ||
|Xantam/AshCorr | |Xantam/AshCorr | ||
|- | |||
|'''05/02/2024''' | |||
|'''18/04/2024''' | |||
|73 | |||
|Aquizit | |||
|Hisakaki | |||
|Cowbot93 | |||
| | |||
| | |||
|Xantam/Spl99 | |||
|- | |||
|18/04/2024 | |||
|TBA | |||
|'''Current Council''' | |||
|Aquizit | |||
| | |||
|Cowbot93 | |||
| | |||
| | |||
|Xantam/Spl99 | |||
|} | |} | ||
</div></div> | </div></div> | ||
Line 2,407: | Line 2,427: | ||
|Senior Admin | |Senior Admin | ||
|20 Apr 2019 | |20 Apr 2019 | ||
| | |23 Mar 2024 | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 2,528: | Line 2,548: | ||
|26 Jun 2022 | |26 Jun 2022 | ||
| 26 Jun 2022 | | 26 Jun 2022 | ||
| | | 08 Mar 2024 | ||
|- | |- | ||
|[https://forums.yogstation.net/members/takahiru.4507/ Takahiru] | |[https://forums.yogstation.net/members/takahiru.4507/ Takahiru] | ||
Line 2,767: | Line 2,787: | ||
|16 Feb 2022 | |16 Feb 2022 | ||
|16 Feb 2022 | |16 Feb 2022 | ||
| | | 08 Mar 2024 | ||
|- | |- | ||
|[https://forums.yogstation.net/members/pyggy.5599/ PyGGy] | |[https://forums.yogstation.net/members/pyggy.5599/ PyGGy] | ||
Line 2,851: | Line 2,871: | ||
|Senior Admin | |Senior Admin | ||
|16 Jun 2021 | |16 Jun 2021 | ||
| | |08 Feb 2024 | ||
| | |08 Feb 2024 | ||
| | |17 Mar 2024 | ||
|- | |- | ||
|[https://forums.yogstation.net/members/fataleyes.4669/ FatalEYEs] | |[https://forums.yogstation.net/members/fataleyes.4669/ FatalEYEs] | ||
Line 2,973: | Line 2,993: | ||
|03 Jan 2024 | |03 Jan 2024 | ||
|03 Jan 2024 | |03 Jan 2024 | ||
| | |06 Mar 2024 | ||
|- | |- | ||
|[https://forums.yogstation.net/members/ian173.6258/ Ian173] | |[https://forums.yogstation.net/members/ian173.6258/ Ian173] | ||
Line 2,994: | Line 3,014: | ||
|05 Dec 2022 | |05 Dec 2022 | ||
|05 Dec 2022 | |05 Dec 2022 | ||
| | |04 Mar 2024 | ||
|- | |- | ||
|[https://forums.yogstation.net/members/zxmongoose.4534/ Zxmongoose] | |[https://forums.yogstation.net/members/zxmongoose.4534/ Zxmongoose] | ||
Line 3,108: | Line 3,128: | ||
|08 Sep 2023 | |08 Sep 2023 | ||
|08 Sep 2023 | |08 Sep 2023 | ||
| | |04 Mar 2024 | ||
|- | |- | ||
|[https://forums.yogstation.net/members/cark.5290/ Cark] | |[https://forums.yogstation.net/members/cark.5290/ Cark] | ||
|Primary Admin | |Primary Admin | ||
|22 Jun 2023 | |22 Jun 2023 | ||
| | |17 Mar 2024 | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 3,122: | Line 3,142: | ||
|07 Dec 2023 | |07 Dec 2023 | ||
|07 Dec 2023 | |07 Dec 2023 | ||
| | |04 Mar 2024 | ||
|- | |- | ||
|[https://forums.yogstation.net/members/ian173.6258/ Ian173] | |[https://forums.yogstation.net/members/ian173.6258/ Ian173] | ||
Line 3,129: | Line 3,149: | ||
|06 Sep 2023 | |06 Sep 2023 | ||
|06 Sep 2023 | |06 Sep 2023 | ||
| | |04 Mar 2024 | ||
|- | |- | ||
|[https://forums.yogstation.net/members/cowbot93.6010/ Cowbot93] | |[https://forums.yogstation.net/members/cowbot93.6010/ Cowbot93] | ||
Line 3,162: | Line 3,182: | ||
|Admin | |Admin | ||
|01 Sep 2023 | |01 Sep 2023 | ||
| | |27 May 2024 | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[https://forums.yogstation.net/members/zxmongoose.4534/ Zxmongoose] | |[https://forums.yogstation.net/members/zxmongoose.4534/ Zxmongoose] | ||
| | |Senior Admin | ||
|04 Sep 2023 | |04 Sep 2023 | ||
|'''Currently | |'''Currently Senior Admin''' | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 3,193: | Line 3,213: | ||
|06 Jan 2024 | |06 Jan 2024 | ||
|'''Currently Host''' | |'''Currently Host''' | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[https://forums.yogstation.net/members/stupidtums.7491/ StupidTums] | |||
|Admin | |||
|14 Apr 2024 | |||
|'''Currently Admin''' | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[https://forums.yogstation.net/members/borblezorb.5819/ Borblezorb] | |||
|Admin | |||
|17 Apr 2024 | |||
|'''Currently Admin''' | |||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} |