System Operators, Wiki Staff
863
edits
(→2023) |
(→2021) |
||
(15 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 664: | Line 664: | ||
|- | |- | ||
|'''30/08/2023''' | |'''30/08/2023''' | ||
|'''05/02/2024''' | |||
|159 | |||
|Aquizit | |||
|Mordrehel | |||
|Cowbot93 | |||
| | |||
| | |||
|Xantam/AshCorr | |||
|- | |||
|'''05/02/2024''' | |||
|'''TBA''' | |'''TBA''' | ||
|'''Current Council''' | |'''Current Council''' | ||
|Aquizit | |Aquizit | ||
| | |Hisakaki | ||
|Cowbot93 | |Cowbot93 | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Xantam/ | |Xantam/Spl99 | ||
|} | |} | ||
</div></div> | </div></div> | ||
Line 1,666: | Line 1,676: | ||
|Host | |Host | ||
|06 Nov 2016 | |06 Nov 2016 | ||
| | |05 Jan 2024 | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 2,407: | Line 2,417: | ||
|Senior Admin | |Senior Admin | ||
|20 Apr 2019 | |20 Apr 2019 | ||
| | |23 Mar 2024 | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 2,528: | Line 2,538: | ||
|26 Jun 2022 | |26 Jun 2022 | ||
| 26 Jun 2022 | | 26 Jun 2022 | ||
| | | 08 Mar 2024 | ||
|- | |- | ||
|[https://forums.yogstation.net/members/takahiru.4507/ Takahiru] | |[https://forums.yogstation.net/members/takahiru.4507/ Takahiru] | ||
Line 2,590: | Line 2,600: | ||
| Senior Admin | | Senior Admin | ||
|03 Apr 2020 | |03 Apr 2020 | ||
| | |22 Jan 2024 | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 2,767: | Line 2,777: | ||
|16 Feb 2022 | |16 Feb 2022 | ||
|16 Feb 2022 | |16 Feb 2022 | ||
| | | 08 Mar 2024 | ||
|- | |- | ||
|[https://forums.yogstation.net/members/pyggy.5599/ PyGGy] | |[https://forums.yogstation.net/members/pyggy.5599/ PyGGy] | ||
Line 2,851: | Line 2,861: | ||
|Senior Admin | |Senior Admin | ||
|16 Jun 2021 | |16 Jun 2021 | ||
| | |08 Feb 2024 | ||
| | |08 Feb 2024 | ||
| | |17 Mar 2024 | ||
|- | |- | ||
|[https://forums.yogstation.net/members/fataleyes.4669/ FatalEYEs] | |[https://forums.yogstation.net/members/fataleyes.4669/ FatalEYEs] | ||
Line 2,971: | Line 2,981: | ||
|Primary Admin | |Primary Admin | ||
|18 Jun 2022 | |18 Jun 2022 | ||
| | |03 Jan 2024 | ||
| | |03 Jan 2024 | ||
| | |06 Mar 2024 | ||
|- | |- | ||
|[https://forums.yogstation.net/members/ian173.6258/ Ian173] | |[https://forums.yogstation.net/members/ian173.6258/ Ian173] | ||
Line 2,994: | Line 3,004: | ||
|05 Dec 2022 | |05 Dec 2022 | ||
|05 Dec 2022 | |05 Dec 2022 | ||
| | |04 Mar 2024 | ||
|- | |- | ||
|[https://forums.yogstation.net/members/zxmongoose.4534/ Zxmongoose] | |[https://forums.yogstation.net/members/zxmongoose.4534/ Zxmongoose] | ||
Line 3,034: | Line 3,044: | ||
|Admin | |Admin | ||
|08 Nov 2022 | |08 Nov 2022 | ||
|'''Currently | |07 Dec 2023 | ||
|07 Dec 2023 | |||
|'''Currently Retmin''' | |||
|- | |- | ||
|[https://forums.yogstation.net/members/cark.5290/ Cark] | |[https://forums.yogstation.net/members/cark.5290/ Cark] | ||
Line 3,078: | Line 3,088: | ||
|Admin | |Admin | ||
|06 April 2023 | |06 April 2023 | ||
| | |17 Dec 2023 | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 3,094: | Line 3,104: | ||
|11 Oct 2023 | |11 Oct 2023 | ||
|11 Oct 2023 | |11 Oct 2023 | ||
| | |19 Dec 2023 | ||
|- | |- | ||
|[https://forums.yogstation.net/members/sauce-cat.6528/ Saucecat] | |[https://forums.yogstation.net/members/sauce-cat.6528/ Saucecat] | ||
Line 3,108: | Line 3,118: | ||
|08 Sep 2023 | |08 Sep 2023 | ||
|08 Sep 2023 | |08 Sep 2023 | ||
| | |04 Mar 2024 | ||
|- | |- | ||
|[https://forums.yogstation.net/members/cark.5290/ Cark] | |[https://forums.yogstation.net/members/cark.5290/ Cark] | ||
|Primary Admin | |Primary Admin | ||
|22 Jun 2023 | |22 Jun 2023 | ||
| | |17 Mar 2024 | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 3,120: | Line 3,130: | ||
|Admin | |Admin | ||
|10 Jul 2023 | |10 Jul 2023 | ||
| | |07 Dec 2023 | ||
| | |07 Dec 2023 | ||
| | |04 Mar 2024 | ||
|- | |- | ||
|[https://forums.yogstation.net/members/ian173.6258/ Ian173] | |[https://forums.yogstation.net/members/ian173.6258/ Ian173] | ||
Line 3,129: | Line 3,139: | ||
|06 Sep 2023 | |06 Sep 2023 | ||
|06 Sep 2023 | |06 Sep 2023 | ||
| | |04 Mar 2024 | ||
|- | |- | ||
|[https://forums.yogstation.net/members/cowbot93.6010/ Cowbot93] | |[https://forums.yogstation.net/members/cowbot93.6010/ Cowbot93] | ||
Line 3,141: | Line 3,151: | ||
|Admin | |Admin | ||
|08 Aug 2023 | |08 Aug 2023 | ||
| | |18 Dec 2023 | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[https://forums.yogstation.net/members/azaelus.5524/ Azaelus] | |[https://forums.yogstation.net/members/azaelus.5524/ Azaelus] | ||
| | |Admin | ||
|31 Aug 2023 | |31 Aug 2023 | ||
|'''Currently | |'''Currently Admin''' | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 3,167: | Line 3,177: | ||
|- | |- | ||
|[https://forums.yogstation.net/members/zxmongoose.4534/ Zxmongoose] | |[https://forums.yogstation.net/members/zxmongoose.4534/ Zxmongoose] | ||
|Senior Admin | |||
|04 Sep 2023 | |||
|'''Currently Senior Admin''' | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[https://forums.yogstation.net/members/time_urss.5934/ Time_URSS] | |||
|Admin | |Admin | ||
| | |19 Dec 2023 | ||
|'''Currently Admin''' | |'''Currently Admin''' | ||
| | |||
| | |||
|} | |||
== 2024 == | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
!Byond Username | |||
!Highest Rank | |||
! data-sort-type="date" |Joined Staff | |||
! data-sort-type="date" |Left Staff | |||
! data-sort-type="date" |Became Retmin | |||
! data-sort-type="date" |Left Retmin | |||
|- | |||
|[https://forums.yogstation.net/members/spl99.14/ Spl99] | |||
|Host | |||
|06 Jan 2024 | |||
|'''Currently Host''' | |||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} |