System Operators, Wiki Staff
839
edits
(→2021) |
(→2024) |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 674: | Line 674: | ||
|- | |- | ||
|'''05/02/2024''' | |'''05/02/2024''' | ||
|''' | |'''18/04/2024''' | ||
|73 | |||
|Aquizit | |||
|Hisakaki | |||
|Cowbot93 | |||
| | |||
| | |||
|Xantam/Spl99 | |||
|- | |||
|18/04/2024 | |||
|TBA | |||
|'''Current Council''' | |'''Current Council''' | ||
|Aquizit | |Aquizit | ||
| | | | ||
|Cowbot93 | |Cowbot93 | ||
| | | | ||
Line 3,203: | Line 3,213: | ||
|06 Jan 2024 | |06 Jan 2024 | ||
|'''Currently Host''' | |'''Currently Host''' | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[https://forums.yogstation.net/members/stupidtums.7491/ StupidTums] | |||
|Moderator | |||
|14 Apr 2024 | |||
|'''Currently Moderator''' | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[https://forums.yogstation.net/members/borblezorb.5819/ Borblezorb] | |||
|Moderator | |||
|17 Apr 2024 | |||
|'''Currently Moderator''' | |||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} |