0
edits
Line 47: | Line 47: | ||
! scope="col"|Civilian | ! scope="col"|Civilian | ||
|- | |- | ||
|[[AI Upload]] | |||
|- | |- | ||
|[[Bridge]] | |[[Bridge]] | ||
|- | |||
|[[Captains Office]] | |[[Captains Office]] | ||
|- | |||
|[[Conference Room]] | |[[Conference Room]] | ||
|- | |||
|[[E.V.A]] | |[[E.V.A]] | ||
|- | |- |
edits